Nabídka práce referenti bezpečnosti státu - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa REFERENTI BEZPEČNOSTI STÁTU v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 11.01.2024 firma - zaměstnavatel Ministerstvo vnitra (00007064). Výše nabídnuté mzdy je 42 740 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
referenti bezpečnosti státu
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Počet volných míst:
4
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.01.2024
Mzda:
29 650 až 42 740 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Tučková Eliška Mgr., e-mail: eliska.tuckova@mvcr.cz
Místo výkonu práce : Cigánkova 1861/2, Praha 4
Náplň práce: Přepážkový pracovník - odbavování klientů na úseku přijímání žádostí o pobytová oprávnění
cizinců v ČR a vedení správního řízení

Předpoklady:
- dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
- odolnost vůči stresu
- znalost práce na PC (MS Word, internet)
- trestní a morální bezúhonnost
- schopnost samostatné práce
- flexibilita
- občanství ČR
- znalost anglického jazyka odpovídající 1. úrovni (stupni) znalosti cizího jazyka pro standardizované zkoušky stanovené rozhodnutím MŠMT (výhodou)

osobní ohodnocení po zkušební době; stravenky; výkonnostní odměny; indispoziční volna; specializovaná bezpečnostní školení; klimatizované pracoviště

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Reference:
67017683
Zaměstnavatel:
Ministerstvo vnitra (00007064)
Ministerstvo vnitra, Odbor azylové a migrační politiky, Nad Štolou 3, P.O. BOX 21, Praha 7, 170 34
Kontaktní údaje:
E-mail: eliska.tuckova@mvcr.cz

Další nabídka práce podle lokality