Nabídka práce Přijímací technik - Vysoké Mýto na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PŘIJÍMACÍ TECHNIK v lokalitě Vysoké Mýto na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 11.01.2024 firma - zaměstnavatel Recycling - kovové odpady a.s. (25252852). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Přijímací technik
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Technici v ostatních průmyslových oborech
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
11.01.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Hledáme nového kolegu či kolegyni do našeho týmu na pozici přijímací technik.

Pracovní náplň:
- komunikace se zákazníky a řidiči
- příjem materiálu a autovraků do provozovny
- vyplňování předepsaných dokladů
- vedení předepsané evidence pro ekologickou likvidaci autovraků
- koordinace pohybu techniky a materiálu na provozovně
- evidence výdeje materiálu z provozovny smluvním partnerům
- úklid a předání pracoviště při střídání směn

Požadujeme:
- vzdělání minimálně vyučení
- vhodné pro muže i ženy
- trestní bezúhonnost - doložit čestným prohlášením
- zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost

Nabízíme:
- zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
- velmi pestrou práci s pevnou pracovní dobou
- zkušený a přátelský tým ochotný pomoci
- první pracovní smlouva na 6 měsíců
- stravenky v hodnotě 140,-Kč/den, plně hrazené zaměstnavatelem
- věrnostní postupné navyšování počtu dní dovolené
- další benefity v souladu s benefitním programem společnosti. Benefitní UP karta
- možnost získání výhodného mobilního tarifu i pro rodinné příslušníky

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67017703
Zaměstnavatel:
Recycling - kovové odpady a.s. (25252852)
Kde budete pracovat:
Recycling - kovové odpady, a.s. - provozovna Vysoké Mýto
Kontaktní údaje:
Tel.: 607 006 436
E-mail: dolezel@recycling.cz

Další nabídka práce podle lokality