Nabídka práce Obsluha vypouštěcí linky - Vysoké Mýto na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA VYPOUŠTĚCÍ LINKY v lokalitě Vysoké Mýto na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 11.01.2024 firma - zaměstnavatel Recycling - kovové odpady a.s. (25252852). Výše nabídnuté mzdy za (38.5 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obsluha vypouštěcí linky
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Třídiči odpadů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.5
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
11.01.2024
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Hledáme nového kolegu či kolegyni do našeho týmu na pozici obsluha vypouštěcí linky, která vypouští zbytky provozních kapalin a dalších částí z autovraků.

Pracovní náplň:
- Převzetí pracoviště a kontrola zdvihacího zařízení
- Příjem autovraků na vypouštěcí linku
- Vypuštění provozních kapalin z autovraků
- Demontáž určených recyklovatelných částí (např. disky s pneumatikami, katalyzátory atd.)
- Pravidelná kontrola množství vypuštěných kapalin ve sběrných nádobách - sklad hořlavin
- Vedení předepsané evidence pro ekologickou likvidaci autovraků
- Úklid a předání pracoviště při střídání směn

Předpoklady:
- vzdělání minimálně vyučen
- vhodnější pro muže - častá manipulace s břemeny nad 15 kg
- zdravotní způsobilost pro dvousměnný provoz
- trestní bezúhonnost - doložit čestným prohlášením
- zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost

Nabízíme:
- Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti.
- Pestrou práci s pevnou pracovní dobou.
- Zkušený a přátelský tým ochotný pomoci.
- Férové jednání, první smlouva na 6 měsíců.
- Stravenky v hodnotě 140,-Kč/den, plně hrazené zaměstnavatelem.
- Stravenková karta, výhodný mobilní tarif pro zaměstnance i jeho rodinné příslušníky.

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67017706
Zaměstnavatel:
Recycling - kovové odpady a.s. (25252852)
Kde budete pracovat:
Recycling - kovové odpady, a.s. - provozovna Vysoké Mýto
Kontaktní údaje:
Tel.: 607 006 436
E-mail: dolezel@recycling.cz