Nabídka práce PRACOVNÍK ÚKLIDU - Háj ve Slezsku na Opavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK ÚKLIDU v lokalitě Háj ve Slezsku na Opavsku přichází na pracovní trh ke dni 09.04.2024 firma - zaměstnavatel Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace (71196978). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 22 110 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK ÚKLIDU
Odvětví:
Služby
Zdravotnictví
Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.04.2024
Mzda:
18 900 až 22 110 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování příspěvek na stravování
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní odměny
*KO: Bc. Hansliková Nikol, tel.: 553 773 233/kl. 31 nebo 724 324 985. Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete na email: socialni2@dsludmila.cz

Požadavky: slušnost, chuť pracovat, respekt, empatie, korektnost, flexibilita, asertivita, loajalita, lidskost, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Směnnost: ranní směny, 40 hodin týdně, možnost i zkráceného úvazku

Mzdové rozpětí 18 900 - 22 110 Kč, dle délky započitatelné praxe + příplatek za směnnost, po zkušení době dle kvality práce osobní ohodnocení, odměnový systém dle výsledků práce.

Benefity: příspěvek na penzijní připojištění až do výše 650 Kč nebo doplňkové penzijní spoření, věrnostní odměny, odměny při životních výročích, příspěvek na stravování - možnost zvýhodněného stravování, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days

Pracovní náplň: úklid a údržba podlahových a skleněných ploch, sociálních zařízení, kuchyňských zařízení, jídelních ploch a stravovacích koutků.

Jedná se o zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost. NÁSTUP IHNED.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67017802
Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace (71196978)
Kde budete pracovat:
Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace
Kontaktní údaje:
Tel.: 553 773 233/kl. 31; 724 324 985
E-mail: socialni2@dsludmila.cz