Nabídka práce specialista zákaznického servisu - Dačice na Jindřichohradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU v lokalitě Dačice na Jindřichohradecku přichází na pracovní trh ke dni 02.04.2024 firma - zaměstnavatel Gaudlitz Precision s.r.o. (28061811). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 28 000 Kč .

Pracovní pozice:
specialista zákaznického servisu
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní referenti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.04.2024
Mzda:
28 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň:
- každodenní komunikace s českými a zahraničními zákazníky
- příjem zákaznických objednávek a jejich zadávání do ERP systému
- vystavování cenových nabídek pro zákazníky
- tvorba a aktualizace krátkodobých a dlouhodobých prodejních výhledů
- tvorba podkladů pro kalkulace prodejních cen, jednání o prodejních cenách
- sestavovaní a vyhodnocování obchodních KPI
- spolupráce se všemi odděleními napříč společností
- řešení Ad-hoc úkolů
- účast na zahraničních služebních cestách
Požadujeme:
- VŠ, SŠ, ekonomický/obchodní směr výhodou
- výbornou znalost anglického nebo německého jazyka vzhledem ke každodenní ústní i písemné komunikaci
- všeobecný ekonomický přehled, orientaci v obchodním prostředí
- dobrou znalost nástrojů MS Office, zejména MS Excel a MS Outlook
- přirozenou autoritu, přesvědčivý ústní a písemný projev, "pro zákaznický" přístup
- samostatnost, flexibilitu, efektivitu při práci
- ochotu učit se novým věcem, schopnost rozlišit priority
- pečlivost, důslednost, spolehlivost
- řidičské oprávnění skupiny B
Zaměstnanecké výhody:
- dobré platové podmínky a firemní benefity
- 25 dnů dovolené
- odměna za odpracované roky
- dotované stravování
- perspektivní práce v rozvíjející se zahraniční společnosti
- odborné zaškolení
- příjemné pracovní prostředí
- pružná pracovní doba
- 13. plat

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67018073
Zaměstnavatel:
Gaudlitz Precision s.r.o. (28061811)
Kde budete pracovat:
Gaudlitz Precision s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 384350330; 702288005
E-mail: kristyna.papezova@gaudlitz-group.com

Další nabídka práce podle lokality