Nabídka práce PROVOZNÍ MONTÉŘI VODOVODŮ (M+Ž) - Most

S novou nabídkou volného pracovního místa PROVOZNÍ MONTÉŘI VODOVODŮ (M+Ž) v lokalitě Most přichází na pracovní trh ke dni 11.01.2024 firma - zaměstnavatel Severočeská servisní a.s. (05175917). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 30 200 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PROVOZNÍ MONTÉŘI VODOVODŮ (M+Ž)
Odvětví:
Stavebnictví
Služby
Profesní zařazení:
Instalatéři vodovodů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.01.2024
Mzda:
30 100 až 30 200 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Jiné výhody

Upřesnění požadavků:

Co vás čeká:
" provádění a řízení provozních, montážních a údržbářských prací na vodovodních sítích a vodohospodářských objektech,
" provádění odborných a montážních prací podle pokynů nadřízených,
" vykonávání pracovních pohotovostí dle stanoveného harmonogramu služeb.

Nabízíme vám:
" jistotu a stabilitu silné společnosti,
" důsledné dodržování pracovněprávních předpisů a kolektivní smlouvy,
" možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
" pravidelný roční nárůst mezd,
" příjemné zázemí pro práci.

Co byste měli mít, znát, umět:
" SOU s výučním listem v oboru instalatér, topenář, potrubář nebo v jiném technickém oboru,
" řidičský průkaz skupiny B, výhodou C včetně profesního osvědčení,
" dobrý zdravtní stav a fyzickou zdatnost.

Zaměstnanecké výhody: 13. a 14. plat, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní a penzijní připojištění, preventivní lékařská péče, možnost rekreace v podnikových zařízeních, 5 dnů zdravotního volna na rok, další vzdělávání, zvýhodněné tarif volání i pro rodinné příslušníky.

HLÁSIT SE: Šumichrast Petr Bc., 702 292 071 volat PO-PÁ od 8.00 do 14.00hod., e-mail: petr.sumichrast@scvk.cz - zaslat životopis

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz

Reference:
67018262
Zaměstnavatel:
Severočeská servisní a.s. (05175917)
Kde budete pracovat:
Severočeská servisní a.s.-4
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 292 071
E-mail: severoceskaserv@teamio.eu