Nabídka práce Sociální pracovník/ce do Sociální rehabilitace - Valašské Meziříčí na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE DO SOCIÁLNÍ REHABILITACE v lokalitě Valašské Meziříčí na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 12.03.2024 firma - zaměstnavatel Centrum ÁČKO, příspěvková organizace (00851710). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 21 700 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Sociální pracovník/ce do Sociální rehabilitace
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Odborní pracovníci v sociální oblasti
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.03.2024
Mzda:
14 900 až 21 700 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: hledáme sociálního pracovníka pro práci v sociální rehabilitaci s dětmi a mladými dospělými s PAS, ADHD a přidruženým mentálním postižením.
POŽADUJEME: vysokoškolské vzdělání, splnění vzdělání na pozici sociálního pracovníka dle 110 zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Vítáme znalost problematiky a metod práce s osobami s PAS a ADHD. ŘP skupiny B výhodou, flexibilita, pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost.
NABÍZÍME: možnost prodloužení pracovního poměru, FKSP, 5 týdnů dovolené.
PRVNÍ KONTAKT: životopis nebo případné dotazy zasílejte na: veronika.nosalkova@centrum-acko.cz.
ov. 12.3.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Ano, Centrum ÁČKO, příspěvková organizace uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67018523
Zaměstnavatel:
Centrum ÁČKO, příspěvková organizace (00851710)
Kde budete pracovat:
Centrum ÁČKO, příspěvková organizace
Kontaktní údaje:
E-mail: veronika.nosalkova@centrum-acko.cz

Další nabídka práce podle lokality