Nabídka práce Prodavač, prodavačka v trafice - Chrudim

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČ, PRODAVAČKA V TRAFICE v lokalitě Chrudim přichází na pracovní trh ke dni 15.01.2024 firma - zaměstnavatel Oldřich Drnec (68476931). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je 16 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Prodavač, prodavačka v trafice
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači v prodejnách
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
15.01.2024
Mzda:
14 600 až 16 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
MÍSTO VHODNÉ PRO OZP s inval. 2. a 3. stupně

Místo výkonu práce: Chrudim

NÁPLŇ PRÁCE: prodavač/ka v prodejně s pultovým prodejem, sortiment zejména tabakové výrobky, noviny, časopisy a doplňkové zboží.
Po nástupu zaučení obsluhy elektronických zařízení (pokladna, platební terminál a terminál Sazky)

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle mezi 8,00 - 20,00 hod, nebo na e-mailové adrese.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Ano, Oldřich Drnec uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67018905
Zaměstnavatel:
Oldřich Drnec (68476931)
Kde budete pracovat:
Oldřich Drnec-provozovna Chrudim
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 610 748
E-mail: ludmila.drncova@gmail.com

Další nabídka práce podle lokality