Nabídka práce Všeobecná sestra/bratr - Přerov

S novou nabídkou volného pracovního místa VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR v lokalitě Přerov přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel Domov Alzheimer Přerov z.ú. (04655001). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 290 Kč/hod hrubého.

Pracovní pozice:
Všeobecná sestra/bratr
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)
Počet volných míst:
4
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
225 až 290 Kč/hod
Nabízené benefity
Podnikové stravování dotované stravování + pitný režim a kafeterie zdarma
Jiné výhody vzdělávání zdarma; zvýhodněné telefon. tarify
Nástup možný IHNED. Možnost výkonu práce i na zkrácený úvazek; možnost výkonu práce i na DPP nebo DPČ. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce:
zabezpečení zdravotní a komplexní péče nemocným seniorům s demencí.

Požadujeme:
vysokou úroveň profesionální etiky, schopnost pracovat ve stresových situacích a schopnost rychle se přizpůsobit různorodým potřebám seniorů. Trestní bezúhonnost, schopnost empatie a trpělivost.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: leona.seberova@domovalzheimer.cz;
- telefonicky (07:00 - 17:00hod.) na čísle 735 170 222 - Mgr. Leona Seberová

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67019099
Zaměstnavatel:
Domov Alzheimer Přerov z.ú. (04655001)
Kde budete pracovat:
Domov Alzheimer Přerov z.ú.
Kontaktní údaje:
Tel.: 735170222
E-mail: leona.seberova@domovalzheimer.cz

Další nabídka práce podle lokality