Nabídka práce Specialista online marketingu - Hlinsko na Chrudimsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA ONLINE MARKETINGU v lokalitě Hlinsko na Chrudimsku přichází na pracovní trh ke dni 19.03.2024 firma - zaměstnavatel PŘÍHODA s. r. o. (62024205). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 38 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Specialista online marketingu
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti marketingu
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.03.2024
Mzda:
30 000 až 38 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody příspěvek na dopravu
Podnikové stravování stravenky
Zvláštní prémie půlroční prémie
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Hlinsko
Náplň práce:
Tvorba produktových letáků a případových studií, spolupráce s externí agenturou na SEO a PPC, správa sociálních sítí
Sledování trendů v digitálním marketingu
Příprava marketingových textů pro grafika
Správa webových stránek
Branding: Spolupráce při budování silné značky pro společnost

Požadavky:
Středoškolské vzdělání
Kreativita
Výborný pravopis a dobré stylistické schopnosti
Komunikační schopnosti
Angličtina slovem i písmem
Znalost online marketingu a sociálních sítí
Znalost grafických programů (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign) výhodou

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedené na e-mailové adrese.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67019869
Zaměstnavatel:
PŘÍHODA s. r. o. (62024205)
Kde budete pracovat:
PŘÍHODA s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 469 311 856, 777 545 183
E-mail: personalni@prihoda.com

Další nabídka práce podle lokality