Nabídka práce VEDOUCÍ MYČKY A KOMPLETACÍ - Chrastava na Liberecku

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ MYČKY A KOMPLETACÍ v lokalitě Chrastava na Liberecku přichází na pracovní trh ke dni 31.01.2024 firma - zaměstnavatel Wassa commercial, s.r.o. (25409808). Výše nabídnuté mzdy je 33 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
VEDOUCÍ MYČKY A KOMPLETACÍ
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Úředníci ve skladech
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
31.01.2024
Mzda:
29 000 až 33 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň
- Koordinace logistických procesů (doprava, tok materiálu)
- Podílení se na zlepšování logistických procesů ve výrobě
- Organizace, plánování, kontrola a vyhodnocování práce oddělení skladu a logistiky
- Dohled na podřízené pracovníky a výkon jejich práce
- Odpovědnost za včasné dodání materiálu a přípravu komponentů pro kompletace či myčku dle plánu
- Dohled nad ochranu majetku
- Dohled nad včasným zadáváním veškerých dat o systému (příjem, výdej, přesuny atp.)
- Komunikace se zákazníky, dodavateli a dalšími úseky firmy
- Vedení a účast při provádění soupisů zboží a materiálu a při inventarizacích
Požadujeme
- Ochotu pracovat v 1 směnném osmihodinovém provozu
- Předchozí zkušenosti na vedoucí pozici v logistice nebo skladu
- Uživatelská znalost práce s PC
- Analytické schopnosti
- Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, prozákaznický přístup
- Samostatnost, spolehlivost, flexibilita a zodpovědný přístup k práci
- Schopnost pracovat samostatně i v týmu
- Snaha učit se novým věcem
Nabízíme
- Zázemí stabilní společnosti
- Pravidelný měsíční příjem
- Přátelský pracovní kolektiv
- Motivační systém odměňování
- Příjemné pracovní prostředí
Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Práce s PC

Reference:
67020006
Zaměstnavatel:
Wassa commercial, s.r.o. (25409808)
Kde budete pracovat:
Wassa commercial, s.r.o.-003
Kontaktní údaje:
Tel.: 601 355 129
E-mail: personalni@wassa.cz, denisa.susova@wassa.cz