Nabídka práce Vedoucí pracovník údržby zeleně a realizace sadových úprav - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ PRACOVNÍK ÚDRŽBY ZELENĚ A REALIZACE SADOVÝCH ÚPRAV v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. (26810093). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Vedoucí pracovník údržby zeleně a realizace sadových úprav
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Zahradníci krajináři
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
35 000 až 45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt: Panovčíková Veronika Ing., tel.: 604 791 639 (V pracovní dny mezi 8.30 - 15.00), e-mail: veronika.panovcikova@bartonapartner.cz

Náplň práce:
realizace sadových úprav (výsadby stromů, keřů, trvalek, zakládání trávníků, realizace zelených střech atd.), spolupráce s projektovým manažerem při realizaci, řízení týmu cca. 5 pracovníků

Požadavky:
min. SŠ vzdělání v oboru zahradnictví, praxe v oboru výhodou (vhodné i pro absolventy), řidičský průkaz sk. B, organizační schopnosti, flexibilita, pracovní nasazení, zodpovědnost, odolnost vůči stresu.

Pracovní doba:
Pouze ranní (čas dle domluvy)

Nabízíme:
možnost rozšiřování kvalifikace (např. školení obsluha motorových pil), firemní automobil, telefon, profesionální pracovní pomůcky, pravidelný měsíční příjem, zázemí stabilní společnosti

Uchazeči o zaměstnání kontaktují zaměstnavatele telefonicky (604 791 639) a domluví se na termínu osobního setkání.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Kontaktní údaje

Reference:
67020250
Zaměstnavatel:
Bartoň a Partner s.r.o. (26810093)
Kde budete pracovat:
Bartoň a Partner s.r.o. (Ovčí hájek č.p. 2175/5)
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 791 639 (V pracovní dny mezi 8.30 - 15.00)
E-mail: veronika.panovcikova@bartonapartner.cz