Nabídka práce LABORATORNÍ TECHNICI - Beroun

S novou nabídkou volného pracovního místa LABORATORNÍ TECHNICI v lokalitě Beroun přichází na pracovní trh ke dni 18.01.2024 firma - zaměstnavatel Swisspearl Česká republika a.s. (18600247). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
LABORATORNÍ TECHNICI
Odvětví:
Výroba a provoz
Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
18.01.2024
Mzda:
35 000 až 45 000 Kč
Požadujeme: SŠ nebo SOU technického směru, zkušenost v laboratoři se zkoušením výrobků, analytické schopnosti, logické myšlení
Náplň práce: pestrá práce v oblasti aplikovaného vývoje - zkoušení vláknocementových výrobků, práce se vzorky a vyhodnocování výsledků, testování alternativních surovin, obsluha laboratorní techniky, vývoj stavebních materiálů, ověřování životnosti finálního produktu, řešení technických a provozních požadavků.
Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na dovolenou, příspěvek na životní pojištění/Cafeterii nebo Multisport kartu, odměny za životní, pracovní jubileum, odměny za doporučení nového zaměstnance, jazykové kurzy
Pracovní smlouva na 1 rok, v případě oboustranné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou.
Kontakt: telefonicky a e-mailem od 9:00 - 14:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67020254
Zaměstnavatel:
Swisspearl Česká republika a.s. (18600247)
Kde budete pracovat:
Swisspearl Česká republika a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 311744114
E-mail: jana.herzogova@swisspearl.net