Nabídka práce Obchodně-technický specialista pro návrh VZT zařízení - Rožnov pod Radhoštěm na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNĚ-TECHNICKÝ SPECIALISTA PRO NÁVRH VZT ZAŘÍZENÍ v lokalitě Rožnov pod Radhoštěm na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel REMAK a.s. (15770397). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
Obchodně-technický specialista pro návrh VZT zařízení
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
OBCHODNĚ-TECHNICKÝ SPECIALISTA PRO NÁVRH VZT ZAŘÍZENÍ
Zaměstnavatel požaduje:
- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- Znalost oboru TZB - výhodou
- Aktivní znalost AJ
- Dobré analytické a komunikační schopnosti
- Ochota k vysokému pracovní nasazení
- Samostatnost, flexibilita
- Dobrá znalost SW aplikací MS Office
- Řidičský průkaz sk. B
Náplň práce:
- Tvorba cenových a technických nabídek VZT zařízení
- Technické poradenství a konzultace s projektanty a montážními firmami
- Posuzování technického řešení VZT zařízení v projektech
- Konzultační činnost ohledně zakázek s technickým zázemím firmy.
Nabízíme:
- propracovaný systém benefitů
- možnost práce home office
- mladý kolektiv technických specialistů
Nástupní mzda od 40 000,-Kč po zaučení od 45 000,-Kč
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: personal@remak.cz
ov. 17.4.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67020367
Zaměstnavatel:
REMAK a.s. (15770397)
Kde budete pracovat:
REMAK a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 571877101
E-mail: personal@remak.cz

Další nabídka práce podle lokality