Nabídka práce technik/čka BOZP a PO - Kopřivnice na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNIK/ČKA BOZP A PO v lokalitě Kopřivnice na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 19.03.2024 firma - zaměstnavatel TATRA METALURGIE a.s. (03667952). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 43 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
technik/čka BOZP a PO
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Ostatní specialisté v oblasti techniky
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.03.2024
Mzda:
37 000 až 43 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z: 18.1.2024, a:19.3.2024

Místo vhodné i pro osoby zdravotně nezvýhodněné, možná práce i na zkrácený úvazek.

Pracovní náplň:
- Podílí se na přípravě strategie společnosti v oblasti bezpečnosti a hygieny práce (BHP) a PO
- Vede, řídí a rozvíjí systém bezpečnosti a hygieny práce
- Spolupracuje v projektových týmech v rámci bezpečnosti a hygieny práce
- Stanovuje plány a úkoly pro oblast BHP celé firmy
- Zpracovává reporty a podklady pro vedení firmy
- Vede administrativu spojenou s BHP

Požadujeme:
- minimálně SŠ s maturitou případně VŠ vzdělání technického směru, bezpečnostní inženýrství je výhodou
- Alespoň 2 letou praxi v oblasti BHP
- Znalost problematiky výrobní společnosti zejména v oblasti slévárenství a kovárenství je
výhodou
- Přesnost s důrazem na funkčnost i detail
- Osoba odborně způsobilá v oblasti prevence rizik-technik BOZP a PO, ŘP sk. B

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, penzijní připojištění,závodní stravování,prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

Kontaktní osoba: Mgr. Drozd Ladislav, telefonicky kontakt od PO do ČT od 8:00 do 14:00 hod. na te. čísle 606711136, e-mailem: ladislav.drozd@tatra.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Ano, TATRA METALURGIE a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67020707
Zaměstnavatel:
TATRA METALURGIE a.s. (03667952)
Kde budete pracovat:
TATRA METALURGIE a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 606 711 136
E-mail: ladislav.drozd@tatra.cz

Další nabídka práce podle lokality