Nabídka práce Noční hlídač farmy skotu - Šumvald na Olomoucku

S novou nabídkou volného pracovního místa NOČNÍ HLÍDAČ FARMY SKOTU v lokalitě Šumvald na Olomoucku přichází na pracovní trh ke dni 25.01.2024 firma - zaměstnavatel ÚSOVSKO AGRO s.r.o. (25398849). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 38 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Noční hlídač farmy skotu
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí
Směnnost:
Noční provoz
Změněno dne:
25.01.2024
Mzda:
38 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody
Nástup možný okamžitě. Pracovní poměr na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní doba: neděle - čtvrtek 20:30 - 5:00

Náplň práce
- Kontrola telení na porodně krav
- Ošetření telete po narození
- Napájení telete mlezivem
- Přihrnování krmení
- Čištění napajedel
- Kontrola sanitace dojení

Požadavky
- samostatnost, spolehlivost, učenlivost, zodpovědnost

Nabízíme Vám
Kromě standardních benefitů jako je 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících), stravenkový bonus 100 Kč/den (okamžitě). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou. Můžeme též nabídnout dočasné firemní ubytování.

První kontakt možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, zaměstnavatel ÚSOVSKO AGRO s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
67021543
Zaměstnavatel:
ÚSOVSKO AGRO s.r.o. (25398849)
Kde budete pracovat:
ÚSOVSKO AGRO s.r.o. - Šumvald, Klopina
Kontaktní údaje:
Tel.: 602363413, 583484123
E-mail: kariera@usovsko.cz

Další nabídka práce podle lokality