Nabídka práce Řetězář - Česká Ves na Jesenicku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘETĚZÁŘ v lokalitě Česká Ves na Jesenicku přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2024 firma - zaměstnavatel Řetězárna a.s. (47672081). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Řetězář
Odvětví:
Výroba a provoz
Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
15.04.2024
Mzda:
24 500 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené, sick days
Zvláštní prémie prémie za hospodářský výsledek
Jiné výhody příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
Poznámka k nabídce práce:
Aktualizace 15.4.2024
První kontakt e-mailem: personalni@retezarna.cz nebo telefonicky 584 488 149, Po-Pá v době od 9:00 - 11:00 hod.
Pracovní náplň:
- obsluha kalibrovacích strojů
- stříhání, značení, svazkování a prohlížení řetězů
- manipulace s materiálem a výrobky
- provádění identifikačních úkonů

Nabízíme:
- zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí
- pracovní doba 37,5 hod/ týden
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění až do výše 17 tis. Kč/rok
- prémie za hospodářské výsledky
- zákonná volna nad rámec ZP
- sick days

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, Řetězárna a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67021940
Zaměstnavatel:
Řetězárna a.s. (47672081)
Kde budete pracovat:
Řetězárna a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 584 488 149
E-mail: personalni@retezarna.cz