Nabídka práce PRODAVAČ/PRODAVAČKA MASO-UZENINY - Dobrá na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČ/PRODAVAČKA MASO-UZENINY v lokalitě Dobrá na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 22.04.2024 firma - zaměstnavatel Beskydské uzeniny, a.s. (26790203). Výše nabídnuté mzdy je 26 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PRODAVAČ/PRODAVAČKA MASO-UZENINY
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači potravinářského zboží
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
22.04.2024
Mzda:
22 000 až 26 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenkový paušál, zaměstnanecká sleva na sortiment produktů, odměny za pracovn
Poznámka k nabídce práce:
z:24/1/2024 a:22/4/2024
POŽADUJEME:
- příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem, manuální zručnost a pečlivost, zkušenosti v prodeji výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE:
- aktivní prodej a prezentace zboží, kontrola kvality a čerstvosti, zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů
- pracovní dny i o víkendu.
NABÍZÍME:
- zázemí v české společnosti s dlouholetou tradicí, jistotu stabilního zaměstnání, příjemný kolektiv zaměstnanců, zaškolení na pozici.
- pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení
- stravenkový paušál, zaměstnanecká sleva na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea, odměna při odchodu do důchodu.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67022001
Zaměstnavatel:
Beskydské uzeniny, a.s. (26790203)
Kde budete pracovat:
Beskydské uzeniny, a.s. - pracoviště Dobrá
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 297 088
E-mail: jobs@chodura.cz

Další nabídka práce podle lokality