Nabídka práce Dopravní dispečeři - Liptál na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa DOPRAVNÍ DISPEČEŘI v lokalitě Liptál na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 08.04.2024 firma - zaměstnavatel VALATRANS a.s. (26783827). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Dopravní dispečeři
Odvětví:
Administrativa
Doprava
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.04.2024
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE

znalost jazyka - Makedonština (je podmínkou)

Pracovní náplň:
- organizace a zajišťování přeprav pro svěřené vozy
- zodpovědnost za kvalitu a profitabilitu svěřených vozidel
- zpracování příslušné administrativy
- komunikace se zákazníky a řidiči
Nabízíme:
- zázemí v zavedené a prosperující dopravní a logistické společnosti
- individuální mzdové ohodnocení dle výsledků
- profesní růst v rámci týmu dopravy nebo logistiky
- individuálně nastavené firemní benefity (slevy na PHM, zboží, pneumatiky)
- možnost získání služebního vozu
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- praxe na dispečerské nebo disponentské pozici v dopravní společnosti výhodou
- znalost práce na PC
- základní obchodní dovednosti, příjemné vystupování, vstřícnost, komunikativnost
- schopnost práce v týmu i individuálně
- snahu o osobní rozvoj
- loajalitu, spolehlivost, pečlivost
- znalost dalšího světového jazyka výhodou (nejlépe AJ nebo NJ)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
67022141
Zaměstnavatel:
VALATRANS a.s. (26783827)
Kde budete pracovat:
VALATRANS a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 571498400
E-mail: martina.valova@valatrans.com;infocentrum@valatrans.com

Další nabídka práce podle lokality