Nabídka práce Zahradník/ce - řidič/ka - Valašské Meziříčí na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZAHRADNÍK/CE - ŘIDIČ/KA v lokalitě Valašské Meziříčí na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 20.03.2024 firma - zaměstnavatel Městské lesy a zeleň, s. r. o. (64615723). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 31 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Zahradník/ce - řidič/ka
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Zahradníci krajináři
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.03.2024
Mzda:
20 000 až 31 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: ošetření dřevin ořezem, plotostřihem, realizace sadových úprav - výsadba okrasných keřů a stromů, kosení travnatých ploch profesionálními sekačkami, přeprava materiálu, frézování pařezů aj. zahradnické práce v zeleni.
POŽADUJEME: ŘP skupiny B, T, C, vzdělání nejlépe v oboru zahradník - zemědělec nebo zaučíme, praxe v oboru vítána, organizační schopnosti, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost.
NABÍZÍME: možnost prodloužení na neurčito, jistotu stabilního zaměstnání i na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí, zázemí prosperující společnosti, nadstandardní zaměstnanecké benefity - 25 dnů dovolené, prémie dle ohodnocení, příspěvek na stravování.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 775 554 010, nebo e-mailem na adresu jurecka@melesy.cz.
ov. 20.3.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Reference:
67022440
Zaměstnavatel:
Městské lesy a zeleň, s. r. o. (64615723)
Kde budete pracovat:
Městské lesy a zeleň, s. r. o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 775554010
E-mail: jurecka@melesy.cz