Nabídka práce PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 25.01.2024 firma - zaměstnavatel EUROPANEL s.r.o. (25495071). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.01.2024
Mzda:
25 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání
- Obor vzdělání - technické
- Zodpovědnost, pečlivost a smysl pro obchod, pozitivní vystupování
- Dobrou komunikační a organizační schopnost, pro-zákaznický přístup
- Zkušenosti v obchodu a z oboru stavebnictví vítány
- PC (MS Office), sociální sítě (FB, IG ..)
- Řidičské oprávnění sk. B
Nabídka:
- Nabízíme práci pro stabilní českou výrobní firmu v Liberci
- Nástup možný po dohodě
- Hlavní pracovní poměr
- Zajímavé finanční ohodnocení - fixní plat + prémie z prodeje + bonusy
- Osobní automobil, notebook, služební telefon
Pracovní náplň:
- Budeš zákazníkům oporou pro správný výběr
- Budeš se zapojovat do tvorby cenových kalkulací a nabídek
- Nebojíš se výzev a rád/a pracuješ s lidmi, pak je tato práce pro tebe, budeš aktivně pracovat se stávajícími i novými zákazníky a účastnit se jednání
- Pro zákazníky budeš parťákem, který jim vždy dobře poradí, a na kterého se mohou spolehnout, dostanou od tebe komplet od A-Z
- Budeš se podílet na marketingu společnosti
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC MS Office, sociální sítě (FB, IG..)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67022471
Zaměstnavatel:
EUROPANEL s.r.o. (25495071)
Kde budete pracovat:
EUROPANEL s.r.o
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 926 568
E-mail: volfova@europanel.cz

Další nabídka práce podle lokality