Nabídka práce Administrativní pracovník/ce (místo je vyhrazeno pro OZP) - Valašské Meziříčí na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE (MÍSTO JE VYHRAZENO PRO OZP) v lokalitě Valašské Meziříčí na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 04.04.2024 firma - zaměstnavatel ŠTĚPÁN HOME s.r.o. (05303974). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 20 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Administrativní pracovník/ce (místo je vyhrazeno pro OZP)
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.04.2024
Mzda:
9 450 až 20 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: administrativní práce v prodejně žaluzií na náměstí ve Valašském Meziříčí, jedná se o práci nenáročnou, není třeba praxe, vše naučíme a zaučíme.
NABÍZÍME: práci pro osoby se zdravotním omezením, možnost plného i zkráceného úvazku, nástup možný ihned.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 775 222 304 nebo emailem na adresu info@stepanhome.cz.
ov. 4.4.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, ŠTĚPÁN HOME s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67022651
Zaměstnavatel:
ŠTĚPÁN HOME s.r.o. (05303974)
Kde budete pracovat:
ŠTĚPÁN HOME s.r.o. 01
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 222 304
E-mail: info@stepanhome.cz

Další nabídka práce podle lokality