Nabídka práce VEDOUCÍ PRODEJE NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ (M+Ž) - Most

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ PRODEJE NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ (M+Ž) v lokalitě Most přichází na pracovní trh ke dni 25.04.2024 firma - zaměstnavatel ŠUDOMA s.r.o. (25304241). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
VEDOUCÍ PRODEJE NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ (M+Ž)
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači ostatního zboží v prodejnách
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.04.2024
Mzda:
35 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Jiné výhody

Náplň práce:

- prodej vozidel koncovým zákazníkům
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- zodpovědnost za celkových chod oddělení
- zodpovědnost za ekonomické a prodejní výsledky oddělení, plnění obchodních cílů
- kontrola dodržování standardů

Požadujeme:
- velmi dobrou orientaci na automobilovém trhu
- zkušenosti a praxe s prodejem vozů min. 2 roky
- praxe s vedením kolektivu výhodou
- znalost aktivní akvizice, marketingu - vyhledávání nových obchodních příležitostí v regionu
- schopnost tvoření obchodních nabídek
- velmi dobrá znalost práce na PC
- výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- obchodní zdatnost
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita
Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
- zázemí silné, prosperující společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení podle obchodních výsledků
- pravidelná školení

Zaměstnanecké výhody: služební telefon, notebook

HLÁSIT SE: David Svoboda tel.: 702 133 098, e-mail: david.svoboda@sudoma.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67022795
Zaměstnavatel:
ŠUDOMA s.r.o. (25304241)
Kde budete pracovat:
ŠUDOMA s.r.o.-1
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 133 098
E-mail: david.svoboda@sudoma.cz

Další nabídka práce podle lokality