Nabídka práce Bankovní specialisté - Rakovník

S novou nabídkou volného pracovního místa BANKOVNÍ SPECIALISTÉ v lokalitě Rakovník přichází na pracovní trh ke dni 30.04.2024 firma - zaměstnavatel PM RAKOVNÍK s.r.o. (17253403). Výše nabídnuté mzdy je 80 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Bankovní specialisté
Odvětví:
Finance
Profesní zařazení:
Specialisté tvorby bankovních produktů
Počet volných míst:
5
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
30.04.2024
Mzda:
30 000 až 80 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Možnost také zkráceného úvazku.
Očekáváme: pracovitého komunikativního kolegu s maturitou, vášní pro obchod a ochotu dále se vzdělávat; zodpovědnou a samostatnou osobnost se spoustou energie a touhou odvádět 100 % práci; jste bojovník - nevzdáváte se při prvním neúspěchu.
Náplň práce: poskytování bankovních služeb pro stávající i nové klienty, správa stávajícího klientského kmene, kompletní a samostatná práce na bankovní pobočce, práce se systémy a PC.
Nabízíme: možnost profesního růstu, zázemí renomované společnosti, příjemný kolektiv, prostředí moderní pobočky, vzdělávání v oblasti financí a obchodu, pestrou činnost napříč celým finančním trhem a nadstandardní bonusové ohodnocení.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 777899019 (Po-Pá, 8:00-18:00 hod.)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67022925
Zaměstnavatel:
PM RAKOVNÍK s.r.o. (17253403)
Kde budete pracovat:
PM RAKOVNÍK s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 777899019
E-mail: alena.buresova@partners.cz

Další nabídka práce podle lokality