Nabídka práce Soustružník m/ž - Nový Bor na Českolipsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SOUSTRUŽNÍK M/Ž v lokalitě Nový Bor na Českolipsku přichází na pracovní trh ke dni 28.03.2024 firma - zaměstnavatel Crystalex CZ, s.r.o. (28542673). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
Soustružník m/ž
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.03.2024
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- SOU strojní vzdělání výhodou
- praxe alespoň 1 - 2 roky
- znalost čtení a použití technické dokumentace
- měření základními měřidly
Náplň práce:
- obsluha soustruhů (SV18,SN40,SU40,SN50)
- výroba litinových kroužků a nerezových razníků pro sklářské lisy v toleranci 0,03mm
- výroba náhradních dílů dle požadavků výroby (šrouby, čepy, hřídele, pouzdra)
- úpravy a opravy specifických dílů z kovových a nekovových materiálů
- úpravy foukacích forem
- ošetřování a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů
- pracovní doba 06:00 -14:00
- pracovní pohotovost
Nabízíme:
Příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, výhodné závodní stravování, po zapracování smlouva na dobu neurčitou a další benefity jako je příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dětské rekreace, odměna dárcům krve, 13. mzda, slevu na firemní výrobky

První kontakt emailem nebo osobně a telefonicky v pracovní dny od 7:00 - 13:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67023102
Zaměstnavatel:
Crystalex CZ, s.r.o. (28542673)
Kde budete pracovat:
Crystalex CZ, s.r.o. - Nový Bor
Kontaktní údaje:
Tel.: 720 970 672, ivana.vlkova@crystalex.cz