Nabídka práce pracovník/ce technické přípravy a výroby - Kroměříž

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/CE TECHNICKÉ PŘÍPRAVY A VÝROBY v lokalitě Kroměříž přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel FORT- PLASTY s.r.o. (26943298). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 34 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
pracovník/ce technické přípravy a výroby
Odvětví:
Výroba a provoz
Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
30 000 až 34 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování dotované obědy
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Zvláštní prémie 13. plat
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: příprava a zpracování nabídek a zakázek (vzduchotechnické systémy z plastů), tvůrčí práce
- Požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (strojní, stavební, popř. elektro), praxe není požadována - vhodné i pro absolventy, znalost čtení ve výkresech, nutná znalost práce na PC (AutoCad, word, excel), ŘP sk. B nutný, výhodou je znalost AJ
- nástup možný ihned nebo dohodou
- Benefity: 5 týdnů dovolené, dotované obědy, 13. plat
- Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: silny@fort-plasty.cz, popř. kontakt dohodnout předem telefonicky v době Po-Pá, 7.00-15.30 hod. (pan Ing. Silný, tel.: 575 755 711).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Práce s PC - autocad
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67023961
Zaměstnavatel:
FORT- PLASTY s.r.o. (26943298)
Kde budete pracovat:
FORT- PLASTY s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 575 755 711
E-mail: silny@fort-plasty.cz

Další nabídka práce podle lokality