Nabídka práce Učitel / učitelka tělesné výchovy - Chroustovice na Chrudimsku

S novou nabídkou volného pracovního místa UČITEL / UČITELKA TĚLESNÉ VÝCHOVY v lokalitě Chroustovice na Chrudimsku přichází na pracovní trh ke dni 02.02.2024 firma - zaměstnavatel Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1 (60103370). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 42 780 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Učitel / učitelka tělesné výchovy
Odvětví:
Školství
Ostatní učitelé a vychovatelé pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.02.2024
Mzda:
32 120 až 42 780 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Chroustovice

Požadujeme: vzdělání dle zákona o pedagigckých pracovnících, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Pracovní náplň: výuka tělesné výchovy
Pracovní doba: po - čt 7:00 - 15:00 hod, pá 7:00 - 13:00
Strukturovaný životopis zasílejte na email: jbalek@chroustovice.cz, pro osobní pohovor budete kontaktováni

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 40 dní dovolené, závodní stravování, příspěvek na produkty na stáří, pravidelné roční odměňování

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Reference:
67024729
Zaměstnavatel:
Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1 (60103370)
Kde budete pracovat:
Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1
Kontaktní údaje:
Tel.: 469 674 447
E-mail: jbalek@chroustovice.cz

Další nabídka práce podle lokality