Nabídka práce Údržbář - mechanik, seřizovač - Pelhřimov

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚDRŽBÁŘ - MECHANIK, SEŘIZOVAČ v lokalitě Pelhřimov přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel Produktion Sito s.r.o. (26094720). Výše nabídnuté mzdy je 36 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Údržbář - mechanik, seřizovač
Odvětví:
Výroba a provoz
Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
32 000 až 36 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody náborový příspěvek 5 000 Kč, firemní telefon
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný ihned
Náplň práce:
- zajištění běžné denní opravy strojů a zařízení, pravidelná a plánová údržba strojů,
- příprava náhradních dílů, provádění havarijních oprav na zařízení,
- seřízení strojů v závislosti na změně vyráběného artiklu dle požadavku výroby,
- montáž a stavba nových strojů a automatických linek
Požadujeme: samostatnost, flexibilita a ochota učit se novým věcem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67024835
Zaměstnavatel:
Produktion Sito s.r.o. (26094720)
Kde budete pracovat:
Produktion Sito s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 565652202
E-mail: hana.hanova@sito.de

Další nabídka práce podle lokality