Nabídka práce ELEKTROMECHANIK/-ČKA - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTROMECHANIK/-ČKA v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 05.03.2024 firma - zaměstnavatel DGS Druckguss Systeme s.r.o. (26187329). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 47 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ELEKTROMECHANIK/-ČKA
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní elektromechanici
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
05.03.2024
Mzda:
42 000 až 47 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody
Náplň práce: Provádění údržeb na strojních zařízeních. Diagnostikování a odstraňování závad na strojních zařízeních za pomoci návodů od výrobce. Provádění zápisů o údržbách v elektronickém evidenčním systému. Instalace nových strojních zařízení.
Požadavky: SOU s výučním listem - obor elektromechanik, nebo podobný, podmínkou vyhláška 50, min. §6 NV 194/2022 Sb. Praxe v oboru nutná, min. 4 roky. Znalost NJ nebo AJ výhodou.
Při nástupu pracovní smlouva na dobu určitou.
Zaměstnanecké výhody: příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Jiné praxe min. 4 roky

Reference:
67024865
Zaměstnavatel:
DGS Druckguss Systeme s.r.o. (26187329)
Kde budete pracovat:
DGS Druckguss Systeme s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 421 579
E-mail: p.mrazkova@dgs-druckguss.com

Další nabídka práce podle lokality