Nabídka práce Obchodní zástupce - Rumburk na Děčínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE v lokalitě Rumburk na Děčínsku přichází na pracovní trh ke dni 22.04.2024 firma - zaměstnavatel Smart Consulting Group s.r.o. (03411133). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obchodní zástupce
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
22.04.2024
Mzda:
35 000 až 60 000 Kč
[] Místo výkonu príce: Východní č.p. 1162/4, Rumburk 1, 408 01 Rumburk

Pracovní náplň:
- Aktivní oslovování a komunikace s klienty
- Vyřizování, zpracování a prodej obchodních zakázek.

Nástup možný ihned
Vhodné i pro absolventy škol. Praxe není nutná.

Nabízíme:
- Flexibilní pracovní dobu
- Kariérní růst, jasně specifikovaný dle výsledků
- Dobré finanční ohodnocení
- Přátelský tým kolegů (rodinný kolektiv)
- Systém vyplácení renty
- Firemní akce
- Firemní dovolená
- Zaměstnanecké slevy na nabízené produkty
- Vzdělávací systém

Váš strukturovaný životopis s fotkou, prosím, zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás.

Kontakt: Mgr. Nicol Kopalová, tel. 720 619 046 (po - pá, 8 - 18 hod.), e-mail: nicol.kopalova@smartcon.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
67024919
Zaměstnavatel:
Smart Consulting Group s.r.o. (03411133)
Kde budete pracovat:
Smart Consulting Group s.r.o. - pracoviště Rumburk
Kontaktní údaje:
Tel.: 720619046
E-mail: nicol.kopalova@smartcon.cz

Další nabídka práce podle lokality