Nabídka práce OSTRAHA OBJEKTU SKLADU - Cerhovice na Berounsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OSTRAHA OBJEKTU SKLADU v lokalitě Cerhovice na Berounsku přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel GADO, s.r.o. (28317432). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 19 500 Kč .

Pracovní pozice:
OSTRAHA OBJEKTU SKLADU
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
19 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Upřesňující informace: Nástup možný ihned.
Požadujeme: Praxe v oboru a certifikát strážného výhodou- ne podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost k nočním směnám. Předložení výpisu z RT.
Náplň práce: Denní i noční směny. Pochůzky po areálu skladu, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.
Práce s tabletem při evidenci všech vozidel i osob.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti, HPP i na DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, pomoc při zajištění certifikátu strážného, k základní sazbě odměny za zjištění a vyřešení mimořádných situací, možnost čerpat dle pravidel zálohu na mzdu.
Vhodné pro osoby OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon.
NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 734 881 689, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:nabor.centrum@gado.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67024927
Zaměstnavatel:
GADO, s.r.o. (28317432)
Kde budete pracovat:
GADO, s.r.o. - Cerhovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 734881689
E-mail: nabor.centrum@gado.cz

Další nabídka práce podle lokality