Nabídka práce Vzorkař/ka - Oddělení zákaznického servisu - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa VZORKAŘ/KA - ODDĚLENÍ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem (71009361). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 41 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Vzorkař/ka - Oddělení zákaznického servisu
Odvětví:
Výroba a provoz
Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
20 130 až 41 000 Kč
PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : volnamista@zuusti.czkaterina.kuchynova@zuusti.cz

Náplň práce :

Provádění kontroly účinnosti sterilizačních přístrojů ve zdravotnických i nezdravotnických zařízeních, odběrů kontrolních vzorků (pitná, bazénová a odpadní voda a potravin) a zpracování dokumentace z těchto činností
Terénní měření parametrů při odběru vzorků vod (teplota, pH, volný a celkový chlór atd.)
Příjem vzorků na pracovišti
Vzdělávání v oblasti hygienických činností, vzorkování
Spolupráce na větších zakázkách s ostatními pracovníky ZÚ v rámci ČR
Komunikace se zákazníky, organizace a optimalizace práce v terénu
Spolupráce s orgány státní správy při zajištění státního zdravotního dozoru

Požadavky pro přijetí :

Úplné SŠ vzdělání (preferováno v oblasti chemie, zdravotnictví, ale není podmínkou, možno také technického směru)
Praxe v oboru vítána
Klientsky orientovaná osobnost, trpělivost a ochota pomoci zákazníkovi řešit jeho požadavky
Analytické a organizační schopnosti, týmová spolupráce
Pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail
Pozitivní přístup, komunikativnost a flexibilita
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič - manuální převodovka
Standardní PC dovednosti (MS Office, LIMs)
Potřebná fyzická zdatnost

Zaměstnanecké výhody a benefity .

Práce na plný úvazek
Zajímavá a zodpovědná práce s možností profesního růstu
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platová ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
Pružná pracovní doba
5 týdnů dovolené + 3 sick days, zázemí státní organizace
Stravenkový paušál
Služební MT, OOPP

Zaměstnanecké výhody :´5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenkový paušál, Služební MT, OOPP.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67025148
Zaměstnavatel:
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem (71009361)
Kde budete pracovat:
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem /Jasmínová/
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@zuusti.cz