Nabídka práce Konstruktér čerpadel pro jadernou energetiku - Lutín na Olomoucku

S novou nabídkou volného pracovního místa KONSTRUKTÉR ČERPADEL PRO JADERNOU ENERGETIKU v lokalitě Lutín na Olomoucku přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel SIGMA GROUP a.s. (60702001). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
Konstruktér čerpadel pro jadernou energetiku
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici projektanti, konstruktéři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
25 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný ihned. První kontakt je možný POUZE e-mailem.
Náplň práce:
Tvorba dokumentace (technických podmínek, plánů kvality, pasportů aj.) pro čerpadla určená především do jaderných elektráren.

Vzdělání: VŠ, SŠ, případně ÚSO
Technické znalosti: strojní, znalost čerpadel výhodou. Schopnost orientace v technických normách.
Jazyky: znalost technické ruštiny, AJ - alespoň částečně
Práce PC: Word - dobrá znalost (texty, tabulky), Excel - alespoň částečná znalost, AutoCAD nebo Inventor - základní znalost výhodou

Osobní vlastnosti: trpělivost, svědomitost, smysl pro pořádek, dobré lidské vlastnosti

Zaměstnanecké výhody: Jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování, dovolená navíc

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Ruština (aktivní)

Reference:
67025380
Zaměstnavatel:
SIGMA GROUP a.s. (60702001)
Kde budete pracovat:
SIGMA GROUP a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 585 652 535
E-mail: jobs@sigma.cz