Nabídka práce Automechanik/čka - Svitavy

S novou nabídkou volného pracovního místa AUTOMECHANIK/ČKA v lokalitě Svitavy přichází na pracovní trh ke dni 12.04.2024 firma - zaměstnavatel AD - sped Svitavy s.r.o. (64790541). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Automechanik/čka
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři motorových vozidel
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.04.2024
Mzda:
40 000 Kč
Přijmeme automechanika pro nákladní i osobní vozidla na plný nebo částečný pracovní úvazek.
NÁPLŇ PRÁCE: opravy a údržba vlastního vozového parku, diagnostika a následné řešení závad.
DALŠÍ POŽADAVKY: vyučení v oboru není podmínkou, praxe v oboru vítána, manuální zručnost, samostatnost
KONTAKT: telefonicky po 15 hod, e-mailem, osobně (Říční č.p. 1578/1 - zadní strana za TOSem)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B podmínkou
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C výhodou
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E výhodou

Reference:
67025701
Zaměstnavatel:
AD - sped Svitavy s.r.o. (64790541)
Kde budete pracovat:
AD - sped Svitavy s.r.o. - Svitavy (Říční)
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 481 111
E-mail: dispo.ads@gmail.com

Další nabídka práce podle lokality