Nabídka práce K2 - KUCHAŘ - Děčín

S novou nabídkou volného pracovního místa K2 - KUCHAŘ v lokalitě Děčín přichází na pracovní trh ke dni 22.04.2024 firma - zaměstnavatel Shotty s.r.o. (28704231). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
K2 - KUCHAŘ
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
22.04.2024
Mzda:
35 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Rytířská č.p. 77/2
Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2

WELLNESS HOTEL A RESTAURACE KOCANDA DĚČÍN****
Hledáme kuchaře s vášní pro českou kuchyni do rodinné restaurace ve Wellness hotelu Kocanda v Děčíně.
Přidejte se k našemu skvělému kuchařskému týmu pod vedením zkušeného šéfkuchaře. Pokud máte rádi domácí kuchyni, milujete práci s čerstvými surovinami a chcete být součástí dobrého kolektivu v rodinné firmě, která klade důraz na kvalitu a pohodu, pak hledáme právě vás!

Co nabízíme:
Práci v dobrém a sladěném kolektivu v rodinné atmosféře s osobním přístupem. Možnost vzdělávání (Gastroakademie) a profesní růst. Práci s čerstvými a kvalitními surovinami. Velmi zajímavý plat, procenta z tržby a další zaměstnanecké benefity.
• Role v renomovaném a živém týmu, ve kterém se každý den píše nový příběh chutí
• Aktivní účast na kreaci menu, které osloví nejen oko, ale především chuť
• Přístup k nejnovějším trendům a školením v gastronomii
• Spolupráce s prvotřídními surovinami a farmáři z regionu
• Férové finanční ohodnocení včetně podílu na tržbách kuchyně a lákavé zaměstnanecké

Co od vás očekáváme:
Zápal pro vaření a chuť učit se novým věcem. Praxe 5 let. Zkušenost s českou kuchyní výhodou, ne podmínkou. Schopnost týmové práce a pozitivní přístup. Spolehlivost a zodpovědnost, organizační schopnosti, komunikativnost. Tvořivý přístup a ochotu se dále rozvíjet.

Náplň práce: KUCHAŘ K2
• výroba a výdej hotovek a la carte
• práce v týmu 10 kuchařů
• na jedné směně: 4 kuchaři + navařeč + šéfkuchař
• spolupráce s šéfkuchařem

Výhody:
• hlavní pracovní poměr
• směny krátký/dlouhý týden
• velká moderní kuchyně od Intergastu
• stabilní zázemí firmy s 34- letou historií
• zvláštní prémie
• podnikové stravování
• UBYTOVÁNÍ

Kontakt: Harašta Tomáš
Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis a motivační dopis na e-mail: shotty@shotty.cz, nebo nás kontaktujte na telefonním čísle: 702 534 747
Připojte se k nám. Na Kocandě není práce jen zaměstnáním - je to vášeň a láska k tomu, co děláme.

Těšíme se na vaše přihlášky!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Ano, zaměstnavatel Shotty s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
67026075
Zaměstnavatel:
Shotty s.r.o. (28704231)
Shotty s.r.o. - 01: prodejna; výroba; restaurace Kocanda (sídlo)
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 534 747
E-mail: shotty@shotty.cz

Další nabídka práce podle lokality