Nabídka práce Kontrolor/ka kvality - Holešov na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa KONTROLOR/KA KVALITY v lokalitě Holešov na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 07.02.2024 firma - zaměstnavatel MM LASER - KOVO s.r.o. (07401027). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Kontrolor/ka kvality
Odvětví:
Výroba a provoz
Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.02.2024
Mzda:
25 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Holešov
- Pracovní náplň: zajistit vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu kvality výrobků očima nebo pomocí měřidel, vyřazení nebo opravu nekvalitních výrobků, vytváření zápisů kontrol a daných výrobních operací, spolupráce na uskutečňování akčních plánů, nápravných opatření a zlepšování procesů, zavádění technických řešení směřujících k eliminaci chyb procesů a výrobků
- Požadujeme: vyučení v oboru strojírenském, praxe v oboru výhodou - firma na pozici zaučí, znalost čtení ve výkresové dokumentaci
- nástup možný ihned, PD Po-Pá
- kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (pan Oláh, tel.: 601 214 291), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: olah@mmlaser.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Jiné o znalost čtení ve výkresové dokumentaci

Reference:
67026165
Zaměstnavatel:
MM LASER - KOVO s.r.o. (07401027)
Kde budete pracovat:
MM LASER - KOVO s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 601 214 291
E-mail: olah@mmlaser.cz

Další nabídka práce podle lokality