Nabídka práce SYSTEM ADMINISTRATOR BACKUP - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa SYSTEM ADMINISTRATOR BACKUP v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2024 firma - zaměstnavatel Knorr-Bremse Services Europe s.r.o. (03584127). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 80 000 Kč .

Pracovní pozice:
SYSTEM ADMINISTRATOR BACKUP
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.03.2024
Mzda:
80 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň:
- Navrhování, implementace a údržba zásad a plánů zálohování pro různé typy dat a aplikace.
- Monitorování, řešení potíží a optimalizace výkonu a dostupnosti zálohování
- Obnova dat a systémů v případě scénářů obnovy po havárii
- Zajištění souladu s normami a předpisy v oblasti bezpečnosti a ochrany dat
- Poskytování technické podpory a poradenství ostatním pracovníkům IT a koncovým uživatelům
Požadujeme:
- Min. bakalářské vzdělání v oblasti informatiky, IT nebo obdobného zaměření
- Minimálně 3 roky zkušeností se softwarem commvault a jeho funkcemi, jako je IntelliSnap, deduplikace, šifrování atd.
- Zkušenosti s MS azure a dalšími cloudovými platformami, jako je AWS, Google Cloud atd
- Znalost osvědčených postupů a metodik zálohování a obnovy
- Certifikace v commvault nebo podobném zálohovacím softwaru je výhodou
- Vynikající komunikační schopnosti, schopnost řešit problémy a týmová práce
- Anglicky slovem i písmem min. úroveň B2
Co od nás můžete očekávat:
- Práce na plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou
- Stabilní zázemí velké mezinárodní společnosti
- Využití jazykových dovedností v praxi
- Přátelský a profesionální kolektiv, práce v novém a moderním prostředí v centru Liberce
- Pestrý balíček benefitů - týden dovolené navíc, cafeterie, home-office (až 60%), jazykové vzdělávání, aj.
- Podpora relokace v případě potřeby (možnost využít firemní byt)
- Stravenky, Cafeteria benefit system, příspěvek na penzijní připojištění apod.
Vaše žádosti zasílejte s životopisem v anglickém jazyce. Velmi oceníme zaslání motivačního dopisu.
Pro další informace jsme Vám rádi k dispozici. U veškerých dokumentů zaslaných naší společnosti prosím uvádějte souhlas s uchováváním osobních údajů v databázi naší společnosti.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67026254
Zaměstnavatel:
Knorr-Bremse Services Europe s.r.o. (03584127)
Kde budete pracovat:
Knorr-Bremse Services Europe s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 705 659 674
E-mail: Lidiia.dobracheva@knorr-bremse.com