Nabídka práce Ekonom/ka/hlavní účetní - Rakovník

S novou nabídkou volného pracovního místa EKONOM/KA/HLAVNÍ ÚČETNÍ v lokalitě Rakovník přichází na pracovní trh ke dni 09.02.2024 firma - zaměstnavatel Rabasova galerie Rakovník, příspěvková organizace (14800209). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 31 820 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Ekonom/ka/hlavní účetní
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Hlavní účetní
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.02.2024
Mzda:
21 710 až 31 820 Kč
Náplň práce: vedení účetnictví, provádění finanční kontroly, výpočet mezd, provádění bankovních plateb, výkazy, příprava a plnění rozpočtu, úkoly od zřizovatele Středočeský kraj. Přiznání k dani a další podání na Finanční úřad pro Středočeský kraj - Územní pracoviště v Rakovníku. Hlášení a podání na ČSSZ a zdravotní pojišťovny.
Plat dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě - 9. platová třída, platový stupeň dle praxe.
Nabízíme stravenky.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 739058352 nebo e-mailem rabasova.galerie@tiscali.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67026675
Rabasova galerie Rakovník, příspěvková organizace (14800209)
Kde budete pracovat:
Rabasova galerie Rakovník, příspěvková organizace
Kontaktní údaje:
Tel.: 739058352
E-mail: rabasova.galerie@tiscali.cz

Další nabídka práce podle lokality