Nabídka práce Úklidoví pracovníci - pouze pro OZP/OZZ - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚKLIDOVÍ PRACOVNÍCI - POUZE PRO OZP/OZZ v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 14.02.2024 firma - zaměstnavatel AVE Services s.r.o. (64831213). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 150 Kč/hod . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Úklidoví pracovníci - pouze pro OZP/OZZ
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech
Počet volných míst:
5
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
14.02.2024
Mzda:
150 Kč/hod
Kontakt: Dufková Zuzana, tel.: 734184626, e-mail: zuzana.dufkova@ave.cz

Nabídka pouze pro OZP/OZZ
Do svého týmu , přijmeme kolegy(gyně) na pravidelné úklidy kancelářský a průmyslových prostor od PO do PÁ na 4 hod/ večerní úklid, denní servis PO do PÁ na 8 hod/denně

Pracovní náplň pracovníka bude:
Provádět veškeré úklidové a čistící práce v přidělených objektech dle harmonogramu (především vytírání, vysávání, čištění skel, odstranění prachu, otírání ploch stolů, skříní, parapetů, omývání povrchů)

Co od vás očekáváme
- Chuť a ochotu pracovat
- Spolehlivost, dochvilnost
- Podmínka věk 18 let
- Pravidelnou docházku
- Pečlivost, samostatnost, zručnost

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, AVE Services s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67026760
Zaměstnavatel:
AVE Services s.r.o. (64831213)
Kde budete pracovat:
AVE Services s.r.o. - Praha 9
Kontaktní údaje:
Tel.: 734184626
E-mail: zuzana.dufkova@ave.cz