Nabídka práce Skladník/skladnice - Rokycany

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍK/SKLADNICE v lokalitě Rokycany přichází na pracovní trh ke dni 12.04.2024 firma - zaměstnavatel HUTCHINSON s.r.o. (61504424). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Skladník/skladnice
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Řidiči vysokozdvižných vozíků
Počet volných míst:
10
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
12.04.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování jídelnu v závodě s obědem za 25 kč na všech směnách
Zvláštní prémie příspěvek na penzijní pojištění, zaměstnanecké akcie za zvýhodněnou cenu
Jiné výhody systém benefitů EDENRED (až 7200 Kč ročně), pravidelnou valorizaci mezd
Náplň práce: nakládka a vykládka zboží, příjem a naskladňování, inventura, obsluhu skladové techniky
Požadujeme: fyzickou zdatnost, manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, VZV průkaz velkou výhodou, praxi ve skladu vítáme

Pokud Vás pozice zaujala, dejte nám o sobě vědět a pošlete prosím CV na jobs@hutchinson.com nebo volejte +420 371 400 203 pouze středa a pátek!.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67026765
Zaměstnavatel:
HUTCHINSON s.r.o. (61504424)
Kde budete pracovat:
HUTCHINSON s. r. o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 371 400 224 (pouze středa + pátek)
E-mail: barbora.drozna@hutchinson.com

Další nabídka práce podle lokality