Nabídka práce Brusiči - vzhledové broušení - Kolín

S novou nabídkou volného pracovního místa BRUSIČI - VZHLEDOVÉ BROUŠENÍ v lokalitě Kolín přichází na pracovní trh ke dni 11.03.2024 firma - zaměstnavatel KPHN a.s. (02024080). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 180 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Brusiči - vzhledové broušení
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Brusiči nástrojů a kovů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
11.03.2024
Mzda:
180 Kč/hod
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
OC

První kontakt:
Břízová Monika, tel.: 724 391 544, Po - Pá 8 - 15 hod
e-mail: monika.brizova@kphn.cz
osobně: Havířská 202, Kolín, každé úterý 9 - 10 hod.

Významný český výrobce klimatizačních jednotek s mnoholetou tradicí hledá pro dlouhodobou spolupráci brusiče nerezu a hliníku. Společnost zaměstnává kolem 120 lidí a je perspektivním dodavatelem výrobků a služeb mnoha tuzemským i zahraničním firmám.

BRUSIČ - VZHLEDOVÉ BROUŠENÍ
Náplň práce:
Broušení svárů a povrchů nerezových a hliníkových koster, krytů klimatizačních jednotek a plechových dílů dle výkresové dokumentace.

Požadavky:
Zručnost a technické uvažování.

Nabízíme:
Smlouva na hlavní pracovní poměr
Zázemí stabilní české společnosti
Měsíční osobní ohodnocení
Dotované obědy v závodní jídelně, kantýna
Příspěvek zaměstnavatele na penzijní program ve výši 3% základní mzdy
5 týdnů dovolené
Roční odměna dle ekonomických výsledků firmy
Předepsané OOPP samozřejmostí.

Pracovní doba:
5,45 - 14,15 hod, 14,15 - 22,15 hod, 22,15 - 5,45 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Jiné zručnost a technické uvažování

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67026861
Zaměstnavatel:
KPHN a.s. (02024080)
Kde budete pracovat:
KPHN a.s.-Kolín
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 391 544
E-mail: monika.brizova@kphn.cz

Další nabídka práce podle lokality