Nabídka práce Zubní instrumentář/ka - Zdravotní sestra - Buštěhrad na Kladensku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ/KA - ZDRAVOTNÍ SESTRA v lokalitě Buštěhrad na Kladensku přichází na pracovní trh ke dni 12.02.2024 firma - zaměstnavatel RK-stom s.r.o. (07595301). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Zubní instrumentář/ka - Zdravotní sestra
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Zubní instrumentáři
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.02.2024
Mzda:
32 000 až 45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- znalost pracovních postupů v zubní ordinaci - výhodou,
- absolvování kurzu zubní instrumentářky - výhodou,
- vzdělání zdravotnického směru - výhodou.

Náplň práce:
asistování zubnímu lékaři u křesla.

E-mailový a telefonický kontakt viz výše.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67027073
Zaměstnavatel:
RK-stom s.r.o. (07595301)
Kde budete pracovat:
RK-stom s.r.o., pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 611 066
E-mail: rk-dent@centrum.cz

Další nabídka práce podle lokality