Nabídka práce Osobní asistent/ka - pracovníci v sociálních službách - Nový Jičín

S novou nabídkou volného pracovního místa OSOBNÍ ASISTENT/KA - PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH v lokalitě Nový Jičín přichází na pracovní trh ke dni 12.02.2024 firma - zaměstnavatel Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. (26593548). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 34 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Osobní asistent/ka - pracovníci v sociálních službách
Odvětví:
Zdravotnictví
Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
12.02.2024
Mzda:
29 000 až 34 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z:12.2.2024

Pozice: terénní sociální práce - osobní asistent/-ka

Předpokládaná hrubá mzda úvazek 1,0: 29 000 - 34 000 Kč při celém úvazku dle dosažené praxe a prokázaných dovedností, dále možnost přiznání osobního příplatku

Obor: sociální, zdravotní, nebo akreditovaný kurz MPSV

Nástup: od března, dubna 2024, nebo dle dohody

Požadavky:
odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (akreditovaný kurz MPSV - Osobní asistent nebo obdobný), trestní bezúhonnost

vzdělání: základní, vyučen, středoškolské, nejlépe sociálního nebo zdravotního směru,
orientace v problematice osob se zdravotním postižením výhodou, předchozí praxe v oboru vítaná, komunikační, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, tolerance, dobrý zdravotní stav,
výhodou řidičský průkaz sk. B

Hlavní pracovní náplň:
Pomoc osobám zdravotně postiženým a seniorům se zvládáním každodenních důležitých úkonů:
pomoc nebo podpora při přípravě i podávání stravy,
pomoc nebo podpora při oblékání a svlékání včetně,
pomoc nebo podpora při samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru,
pomoc nebo podpora při přenosu na lůžko, na vozík,
pomoc nebo podpora při úkonech osobní hygieny,
pomoc nebo podpora s úklidem a údržbou domácnosti, nákupy,
doprovázení uživatele do školského zařízení, zaměstnání, k lékaři,
pomoc při vyřizování běžných záležitostí,
a další činnosti dle vyhlášky MPSV č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách.

Nabízíme:
zaškolení, možnost osobního růstu a rozvoje, zajímavou, zodpovědnou a smysluplnou práci, získání odborné praxe, pozice vhodná i pro matky s dětmi - možnost zkráceného úvazku, pracovní doba: Po - Pá, jeden víkend v měsíci, možnost dohody

možnost přiznání osobního příplatku, odměny, zaměstnanecký telefonní tarif, stravenky, po zkušební době dovolená navíc (5dnů) po prvním roce

Kontakt: Ing. Libor Schenk, e-mail: czp.ustredi@czp-msk.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67027107
Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. (26593548)
Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. - Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor a okolí
Kontaktní údaje:
E-mail: czp.ustredi@czp-msk.cz

Další nabídka práce podle lokality