Nabídka práce Cloud Infrastructure Engineer - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa CLOUD INFRASTRUCTURE ENGINEER v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 12.02.2024 firma - zaměstnavatel Landis+Gyr s.r.o. (26688093). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 75 000 Kč .

Pracovní pozice:
Cloud Infrastructure Engineer
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.02.2024
Mzda:
75 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práve:
- Budování a poskytování provozní podpory pro globální infrastrukturní platformy
o Správa domén Active Directory a správa Office 365/Entra ID
o Podílení se na automatizačních iniciativách a automatizované správě skriptů úloh (např. PowerShell, Bash, JSON)
o Práce s Azure IaaS, AD, SSO, MFA a Google Cloud Platform
o Práce s infrastrukturou jako kódem (IaC), správou podnikové konfigurace a monitorovací aplikací

Požadavky:
o Relevantní zkušenosti jako systémový administrátor/inženýr nebo cloudový inženýr ve větší společnosti nebo mezinárodním prostředí
o Dobrá znalost technologií veřejného a privátního cloudu
o Zkušenosti s cloudovou technologií (Google Cloud, Azure...) je plus
o Dovednosti v oblasti automatizace: Zkušenosti s PowerShellem nebo Bash, JSON, Python pro automatizaci.
o Znalost nástrojů IaC a CICD výhodou
o Dobré znalosti a zkušenosti s řešením problémů se systémem/sítí
o Zkušenosti s provozním monitorováním
Porozumění modelu OSI
- 25 dní dovolené a 3 sick days
- Stravenky
- Karta Benefity Cafeteria s měsičním nabíjením bodu, príspěvek na Multisport kartu
- Penzijní připojištení

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67027285
Zaměstnavatel:
Landis+Gyr s.r.o. (26688093)
Kde budete pracovat:
Landis+Gyr s.r.o. Praha
Kontaktní údaje:
E-mail: jana.ivancova@landisgyr.com

Další nabídka práce podle lokality