Nabídka práce Mistři a jiní příbuzní pracovníci ve výrobě zdravotnických potřeb - Netvořice na Benešovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MISTŘI A JINÍ PŘÍBUZNÍ PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB v lokalitě Netvořice na Benešovsku přichází na pracovní trh ke dni 26.02.2024 firma - zaměstnavatel ROYAX, s.r.o. (24755346). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč .

Mistři a jiní příbuzní pracovníci ve výrobě zdravotnických potřeb
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě
Počet volných míst:
10
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.02.2024
Mzda:
35 000 Kč
Náplň práce: - koordinace a dohled obsluhy výrobní a montážní linky
- obsluha výrobní a montážní linky - zpracovávání odhadů nákladů, evidence a zpráv, pracovních postupů, parametrů, schémat a nákresů
- kontrola a testování hotových komponent a zařízení
- odhalování nedostatků a vyřazování vadných výrobků
- zajišťování funkčnosti výrobní a montážní linky a bezpečnosti pracovníků
Požadavky na zaměstnance: - podmínkou zkušenost s obsluhou výrobní a montážní linky v rozsahu alespoň 3 let
- znalost práce s PC, tabulkami, výrobní a montážní linkou
- schopnost učit se novým věcem a odolnost vůči stresu - spolehlivost - znalost alespoň jednoho světového jazyka
Znalost angličtiny výhodou, většina obchodního vedení mluví anglicky.
Svůj životopis, stručný motivační dopis zašlete na: office[@]royax.cz. (Bližší informace na stejném e-mailu).
3x sick day / rok
První kontakt telefonicky nebo emailem v PO - Pá v době od 9 - 12,30 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67027537
Zaměstnavatel:
ROYAX, s.r.o. (24755346)
Kde budete pracovat:
ROYAX, s.r.o..
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 379 377
E-mail: office@royax.eu

Další nabídka práce podle lokality