Nabídka práce Pracovníci výzkumu - Rakovník

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCI VÝZKUMU v lokalitě Rakovník přichází na pracovní trh ke dni 13.02.2024 firma - zaměstnavatel POLYMER NANO CENTRUM s.r.o. (27152511). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 75 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovníci výzkumu
Odvětví:
Věda a výzkum
Profesní zařazení:
Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.02.2024
Mzda:
65 000 až 75 000 Kč
Náplň práce: výzkumník v oblasti chemie, materiálových věd a technologií polymerů a polymerních kompozitů.
Požadujeme:
" vědeckou hodnost kandidáta nebo doktora věd
" zkušenosti s výzkumnou prací v oblasti syntézy, materiálové vědy a technologií polymerů a polymerních kompozitů
" zkušenosti s prací s metodami analýzy strukturních, mechanických, tepelných a chemických vlastností polymerů a polymerních kompozitů
Nabízíme:
" výjimečnou příležitost realizovat svůj vědecký a výzkumný potenciál v rámci vývoje nejnovějších materiálů v moderní nanolaboratoři v srdci Evropy (město Rakovník, 50 km od Prahy)
" možnost plného nebo částečného zaměstnání
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem anna.tvrzova@agchemigroup.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Doktorské (vědecká výchova)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67027561
Zaměstnavatel:
POLYMER NANO CENTRUM s.r.o. (27152511)
Kde budete pracovat:
POLYMER NANO CENTRUM s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: anna.tvrzova@agchemigroup.com

Další nabídka práce podle lokality