Nabídka práce Účetní - Mělník

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚČETNÍ v lokalitě Mělník přichází na pracovní trh ke dni 13.02.2024 firma - zaměstnavatel RETAL Czech a.s. (26116219). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Účetní
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Odborní účetní všeobecní
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
13.02.2024
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň Vaší práce bude zejména:
" realizace a kontrola účetních operací velké výrobní společnosti
" práce na roční uzávěrce, spolupráce s auditory a úřady
Co se od Vás očekává
" vzdělání min. SŠ ekonomického směru s maturitou
" praxe v oblasti účetnictví ve výrobní mezinárodní společnosti se zaměřením na skladové a materiálové účetnictví podmínkou
" orientace v daňové a účetní problematice (znalost aktuální legislativy)
" min.pasivní znalost AJ
" uživatelská znalost práce na PC - dobrá znalost MS Office (zejména Excel)
" zkušenost se systémem SAP výhodou/nikoliv podmínkou
" ochota učit se novým věcem, časová flexibilita, aktivní přístup k řešení problémů, schopnost týmové spolupráce
" analytické schopnosti, spolehlivost, důslednost a zodpovědnost
Nabízíme Vám mj.:
o Práci na HPP ve stabilní firmě s více než 20ti letou historií a zázemím silné mezinárodní společnosti
o Flexibilní pracovní dobu, dobré platové ohodnocení odpovídající Vaší praxi a zkušenostem
o 25 dnů dovolené, stravenková karta, káva a čaj na pracovišti, mobilní telefon, notebook, dárek k narozeninám a Vánocům, vánoční večírek, po 1.roce příspěvek 1000,-Kč/měs. na penzijní připojištění
o Termín nástupu dohodou
Nabízíme: Stravenková karta, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, dárek k narozeninám, vánoční večírek, vánoční dárek, odměny za dobré výsledky společnosti, mimoř.odměna za inovativní nápady

Kontakt Po - Pá 8:00 - 16:00

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67027682
Zaměstnavatel:
RETAL Czech a.s. (26116219)
Kde budete pracovat:
RETAL Czech a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 869 124; 315 630 324
E-mail: info@retal.cz