Nabídka práce Zahradníci floristé a květináři - Kostelec nad Labem na Mělnicku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZAHRADNÍCI FLORISTÉ A KVĚTINÁŘI v lokalitě Kostelec nad Labem na Mělnicku přichází na pracovní trh ke dni 02.04.2024 firma - zaměstnavatel Elpis s.r.o. (63978407). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 48 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Zahradníci floristé a květináři
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
02.04.2024
Mzda:
33 000 až 48 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie Po letech procenta z obratu
Jízdní výhody Příspevěk na dopravu při dojíždění
Naturální výhody Sleva na květiny a květinové výrobky
Do našeho týmu hledáme osobu s kreativním a estetickým duchem, manuální zručností a vztahem ke květinám s ŘP pro pracoviště Kostelec nad Labem (Brandýsko/Neratovicko) na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce: Vázání květinových darů, kytic nebo věnců se specializací na smuteční floristiku. Péče o květiny, dovoz květin, drobná údržba zahrady, dekorace vitrín.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední
Praxe v povoláních:
Dovednosti:
Jiná způsobilost zodpovědnost, spolehlivost, dochvilnost
Jiné Manuální zručnost, estetické cítění

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67027809
Zaměstnavatel:
Elpis s.r.o. (63978407)
Kde budete pracovat:
Pohřební ústav ELPIS - Kostelec nad Labem - centrála
Kontaktní údaje:
E-mail: prace@elpis.cz

Další nabídka práce podle lokality