Nabídka práce Finanční manažer (Řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb) - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa FINANČNÍ MANAŽER (ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI EKONOMIKY A FINANCÍ (KROMĚ FINANČNÍCH A POJIŠŤOVACÍCH SLUŽEB) v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 15.02.2024 firma - zaměstnavatel TCL Netherlands B.V., odštěpný závod (08812497). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 61 500 Kč .

Finanční manažer (Řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb)
Odvětví:
Finance
Management
Řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.02.2024
Mzda:
61 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kudriašová Jolanta, e-mail: jolanta.kudriasova@tcl.com

Náplň práce: Zodpovědnost za dohled a řízení finančních operací společnosti, zajištění finanční stability a dodržování předpisů. Zodpovědnost za finanční plánování, rozpočtování, prognózování a analýzy na podporu strategického rozhodování. Vedení mezinárodního týmu.
Preferujeme kandidáta se znalostí anglického a čínského jazyka a se zkušeností na obdobné pozici. Každodenní komunikace s pobočkami
a v rámci skupiny.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67028123
Zaměstnavatel:
TCL Netherlands B.V., odštěpný závod (08812497)
Kde budete pracovat:
TCL Netherlands B.V., odštěpný závod
Kontaktní údaje:
E-mail: jolanta.kudriasova@tcl.com

Další nabídka práce podle lokality