Nabídka práce Obchodní zástupce - výrobce obalů z papíru, kartonu a lepenek - Holešov na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - VÝROBCE OBALŮ Z PAPÍRU, KARTONU A LEPENEK v lokalitě Holešov na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel POKART spol. s r.o. (25574311). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Obchodní zástupce - výrobce obalů z papíru, kartonu a lepenek
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
25 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody
Podnikové stravování příspěvek na stravování
Dovolená navíc 4 týdny dovolené + 4 dny zdravotního volna
Zvláštní prémie prémie a benefity z dosažených výsledků, každoroční Inflační dorovnání mzdy
Jiné výhody podíl na zisku společnosti, odměny při pracovních a životních jubileích
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Holešov - průmyslová zóna
- Náplň práce: kontaktování nových zákazníků a péče o přidělené zákazníky, ve spolupráci s grafikem a konstruktérem hledání nejlepšího řešení pro zákazníka, tvorba kalkulací, nabídek, zadání kupních smluv do výroby, služební cesty většinou v rámci ČR a SR
- Požadujeme: zkušenosti s obchodováním, zkušenosti v kartonáži výhodou, výborné komunikační schopnosti, znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B, samostatnost i práci v týmu
- Výhodou: znalost cizího jazyka (AJ, NJ)
- Nabízíme: nástup ihned/dohodou, základní mzda, plus prémie a benefity z dosažených výsledků, každoroční Inflační dorovnání mzdy, podíl na zisku společnosti, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, 4 týdny dovolené + 4 dny zdravotního volna, pevná měsíční věrnostní odměna, odměny při pracovních a životních jubileích, smlouvu na dobu určitou, po zapracování prodloužení na dobu neurčitou
- V případě zájmu o nabízenou pozici zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: kariera@pokart.cz, nebo kontakt telefonicky paní Vrobelová, tel.: 604 344 033.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67028214
Zaměstnavatel:
POKART spol. s r.o. (25574311)
Kde budete pracovat:
POKART spol. s r.o. - pracoviště Holešov
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 344 033
E-mail: kariera@pokart.cz